DOM W PORZĄDKU

Reklama FB 1080 (33)
05
Sty
297,00zł

{Edycja wakacyjna 10-30 sierpnia}

Przecież o tym właśnie marzyłaś, pamiętasz?
O własnym domu, mieszkaniu, kącie. Nawet ciasnym, ale własnym.

Tyle czasu spędziłaś wertując wnętrzarskie magazyny, wyrywając skrawki fotografii, które układałaś w swój własny zbiór inspiracji. Przed snem przymykałaś powieki i odwiedzałaś w wyobraźni swój piękny dom.  Widziałaś jego kolory, czułaś miękkość sofy w salonie i wygodę nowego łóżka. Słyszałaś śmiech dzieci, rozmowy przyjaciół i planowałaś menu wspólnych niedzielnych obiadów.

Jestem pewna, że o jednym nie marzyłaś wcale…
O domu, w którym nie ma miejsca “na Ciebie”.

O przestrzeni wypełnionej niepotrzebnymi rzeczami, wspomnieniami, prezentami. O szufladach z etykietą “przyda-mi-się”, albo “na specjalne okazje”.  O szafie pękającej w szafach od ciuchów pasujących na Ciebie sprzed lat.

W  takim domu nie masz czym oddychać. Brakuje Ci przestrzeni. Czujesz niepokój. Nie masz pojęcia skąd wzięły się te wszystkie rzeczy, które żyją własnym życiem. 

Podobno porządek w domu to porządek w głowie. A ja Ci podpowiem, że nie o głowę tu chodzi, ale o Twoje emocje. O Twój wewnętrzny spokój.

Zapraszam Cię w podróż do “domu w porządku”.
Mam dla Ciebie pięć kroków, dzięki którym: 

  • łagodnie rozprawisz się z nadmiarem rzeczy w Twojej przestrzeni,
  • znajdziesz miejsce dla wszystkich pięknych rzeczy, którymi chcesz się otaczasz,
  • stworzysz swoją cotygodniową rutynę sprzątania- dzięki niej będziesz sprzątać na autopilocie, myśląc o rzeczach o wiele przyjemniejszych niż ścieranie kurzu,
  • zapoczątkujesz domowe rytuały- dzięki nim Twój dom będzie uporządkowany na co dzień, a nie tylko od święta,
  • poznasz proste zasady, dzięki którym porządkowanie domu stanie się Twoim stylem życia, a nie jednorazową czynnością.

 

W programie czeka na Ciebie 21 lekcji w formie zadań pdf (wraz z arkuszami), prezentacji, wizualizacji i mini-wyzwania. Dodatkowo- dwie sesje video (nagrania sesji klubu wnętrzarskiego).

BONUSY edycji specjalnej:

  • trzy godzinne spotkania grupowe na żywo (12.08, 19. 08, 26.08)
  • 21- dniowa praktyka jednego nawyku i jednego rytuału
  • codzienne minizadanie porządkujące dom i życie
  • wsparcie w prywatnej grupie na FB
  • dostęp do minikursu “Od chaosu do spokoju”

 

Dostęp do kursu i konto na platformie zatrzymujesz na zawsze (a wraz z nim dostęp do wszystkich aktualizacji kursu). Dane logowania do platformy dostarczone zostaną na adres e-mail podany w formularzu zamówienia. Aktywacja kursu nastąpi od razu po dokonaniu płatności.

Refleksje Uczestniczek programu:

{•} W sobotę wyrzuciłam dużo rzeczy z kuchni uświadamiając sobie, że chyba rzeczywiście boję się o przyszłość, bo z taką ilością herbaty, kawy i kakao przetrwałabym wojnę :) Zobaczyłam blaty, a przestrzeń kuchenna wyraźnie przeciągnęła się i westchnęła “ufff” ;) Może teraz rozprostować kości, bo szafki nie uginają się pod ciężarem tego wszystkiego co wyniosłam do śmieci. Poza tym po raz pierwszy od bardzo dawna ugotowałam sobie normalny obiad i zjadłam go przy stole nakrytym obrusem. Dziś świętowałam przy stole winem do obiadu, które wypiłam w ładnym kieliszku.

Chyba to jak mieszkamy, jakich przedmiotów używamy, jak celebrujemy (lub nie) życie bardzo jest związane z zasługiwaniem. Bo to nie jacyś “ONI”, “ONE” albo “ON”, to ja sama zrobiłam ten bałagan, czegoś się boję, czegoś nie zauważam, przed czymś uciekam i to JA uważam, że nie zasługuję na ładne bycie tu i teraz. Że to nieważne, bo to co ze mną związane, nie jest w ogóle ważne.

Posiedziałam przy zapalonej świeczce, popłakałam trochę i zabrałam się za okna, firanki i zasłony. Mogę je pożegnać, bo za oknem mam niebo, lipową koronę i wróble. Z całego serca dziękuję. Robi Pani wspaniałe rzeczy. {Olga}

{•} Kurs “Dom w porządku” dla mnie  jest rewelacyjny… w moim życiu, w domu i we mnie przeszła rewolucja. Bardzo cennym dla mnie osobiście kontakt “na żywo” z prowadzącą. Informacje przekazywane nie są suche lecz autentycznie. Ja czułam się doceniona i zaopiekowania jako kursantka.

Z kursu dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Połączenie porządkowania domu z porządkiem w głowie i emocjach to niesamowite odkrycie. Zdaję sobie sprawę że nie od razu zmienię swoje nawyki i siebie lecz po kursie w mojej głowie pozostało wiele cennych myśli, potrzeb, pragnień. Widzę naczynia… zapala się lampka.  Acha- teraz mogę je umyć. Wchodząc do domu zatrzymuję się i z nieśmiałością mówię “Jestem bezpieczna”. Leży książka na stole ..i słyszę jak do mnie mówi…oj odłóż mnie na moje miejsce, chcę odpocząć.

Znalazłam też sposób na “rozstawanie się” z nadmiarem- od razu worek wynoszę do śmietnika lub do bagażnika. Odkryłam również, że docenianie i podziękowanie sobie, wypicie kawy przy zapalonej świeczce, wspólne celebrowanie posiłków to sposoby na poprawę relacji ze sobą i rodziną.

Aniu dziękuję z całego serca za możliwość odkrywania cudów we własnym domu  i sercu. {Monika}

{•} Proste i klarowne wskazówki sprawiły, że po raz pierwszy uwierzyłam, że może się udać.. bez tabel , grafików i planu sprzątania, który w celu realizacji zmusiłby mnie do rezygnacji z pracy zawodowej , relacji z ludźmi, spania… Wiem, że wiele osób lubi grafiki … ja nie. Z pomocą przyszło ćwiczenie, które w uproszczeniu pokazało mi jakim typem osobowościowym jestem, i jakie “haki” na mnie działają :)

Właśnie takie podejście spowodowało, że zainteresowałam się tym kursem, po wysłuchaniu darmowego webinarium o powodach bałaganu. O jakim podejściu mówię? Poszukanie przyczyn, korzeni bałaganu w miejsce “porad” z kącika porządnej gospodyni i otrzymanie głębokiej motywacji w miejsce listy “powinnaś”.

Dużą wartością dodaną były warsztaty, możliwość interakcji z Prowadzącą i innymi Kursantami.

Jednym z moich ważniejszych odkryć było, że nie muszę zatrzymywać jakiejś rzeczy, z powodów które nie są tym jedynym: “czy ta rzecz sprawia, że się uśmiecham?”.  Za proste? dla mnie nie… miałam tyle ważnych powodów (przyda się , było drogie, dostałam od kogoś) a gdzie w tym wszystkim moje samopoczucie w moim domu?

Dzięki Aniu, również za przykłady z Twojego prywatnego zmagania się z porządkowaniem przestrzeni, to bardzo pomaga jeśli Prowadzący pokazuje drogę a nie tylko idealny efekt.” {Nina}

 

Zajrzyj do środka kursu

Prowadzący

Admin bar avatar

Pracuję z kobietami, które potrzebują odmienić swój dom. Bo nie czują się w nim sobą, bo nie mogą sobie znaleźć miejsca, bo (choć się do tego nikomu nie przyznają) czasami wstydzą się tego jak mieszkają. Pomogę Ci stworzyć dom “piękny Twoim pięknem”, w którym wszystko co ważne ma swoje miejsce, a  Ty czujesz się nareszcie u siebie. Twój dom sprawi, że od progu poczujesz wewnętrzne wow. To samo poczują Twoi goście i nikomu nawet nie przyjdzie na myśl, że Twój dom “wygląda jakby urządził go projektant”. Najważniejszej dla Ciebie przestrzeni nie oddałabyś w niczyje ręce. Ani radości płynącej z jej tworzenia. Bo dom masz w sobie {a mnie się marzy, żebyś go odnalazła}

297,00zł